Дуже задоволена, все супер, і окремо дякую за гарне обслуговування
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук ❤️ Раді що все сподобалось🥰
Анна С.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дуже дякую, трусики сіли дуже красиво, комфортні, зручні, нічого не перетискає. Дуже була здивована, зо шиєте саме під особисті розміри. Дуже сподобалась комунікація з менеджером, а також пакування з бантиком. Щиро дякую, буду замовляти ще та рекомендувати іншим 😍 Дуже рідко зараз зустріти бренд, що турбується про досвід користувача на кожному етапі 🤗 бажаю розвитку та процвітання
Комментарий продавца
Дякуємо за відгук ❤️ Раді що все сподобалось🥰
Інна П.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Не підішло,дякую
Комментарий продавца
Добрий день🥰 дякуємо за відгук, але ви скасували своє замовлення, яке зробили у нас. Звертаємо вашу увагу, що ми працюємо за мінімальною передоплатою, без передоплати товар не відправляємо 🫶🏼 Також, хочемо додати, що ми шиємо за індивідуальними параметрами, без жодних доплат за індивідуальне пошиття. Якщо, ви вирішите зробити замовлення у нас у майбутньому, будемо раді пошити його для вас🥰
Володимир П.
Отлично
Інна С.
Отлично
Юлія Ч.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все чудово,дякую❤️
Комментарий продавца
Дякуємо за оцінку)❤️
Анастасія Р.
Отлично
Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Пошив за замірами входив у вартість. Приємні ціни, класні моделі. Всім задоволена.
Дякуємо за оцінку)❤️
Дякуємо за оцінку)❤️
Дуже дякую
Дякуємо за оцінку)❤️
Дуже задоволена, все супер, і окремо дякую за гарне обслуговування
Дякуємо за відгук ❤️ Раді що все сподобалось🥰
Дуже дякую, трусики сіли дуже красиво, комфортні, зручні, нічого не перетискає. Дуже була здивована, зо шиєте саме під особисті розміри. Дуже сподобалась комунікація з менеджером, а також пакування з бантиком. Щиро дякую, буду замовляти ще та рекомендувати іншим 😍
Дуже рідко зараз зустріти бренд, що турбується про досвід користувача на кожному етапі 🤗 бажаю розвитку та процвітання
Дякуємо за відгук ❤️ Раді що все сподобалось🥰
Не підішло,дякую
Добрий день🥰 дякуємо за відгук, але ви скасували своє замовлення, яке зробили у нас.
Звертаємо вашу увагу, що ми працюємо за мінімальною передоплатою, без передоплати товар не відправляємо 🫶🏼
Також, хочемо додати, що ми шиємо за індивідуальними параметрами, без жодних доплат за індивідуальне пошиття.
Якщо, ви вирішите зробити замовлення у нас у майбутньому, будемо раді пошити його для вас🥰
Все чудово,дякую❤️
Дякуємо за оцінку)❤️
Пошив за замірами входив у вартість. Приємні ціни, класні моделі. Всім задоволена.
Дякуємо за оцінку)❤️