Дуже задоволена, швидко зв’язались та відправили саме то що хотіла, вдалося вразити хлопця на день закоханих🥰
Коментар продавця
ми щиро вдячні Вам за відгук та дуже раді, що Вам все сподобалось)
Софія-Розалія Ж.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
дякуємо за оцінку)
Женя З.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Я задоволеный замовленям! Переймався що не встигне прийти до 14 числа, але все дійшло раніше чім очікував) Ці аксесуари, настільки додають привабливості, я навіть не очікував!
Коментар продавця
щиро вдячні за відгук) нам приємно чути такі теплі слова)
Єлизавета К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
дякуємо за оцінку)
Тетяна К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
дякуємо за оцінку)
Виталий М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
дякуємо за оцінку)
Андрій П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
дякуємо за оцінку)
Ірина К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
дякуємо за оцінку)
Коментар продавця
дякуємо за оцінку)
Таня К.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
я просто закохалася😻😻😻 упакували в дуже гарну коробочку з бантиком + гарний надпис, дякую ❤️😊 Все регулюється , підійде майже на будь-яку фігуру
Коментар продавця
дуже дякуємо, нам так приємно) раді, що Вам все сподобалось)
Дуже задоволена, швидко зв’язались та відправили саме то що хотіла, вдалося вразити хлопця на день закоханих🥰
ми щиро вдячні Вам за відгук та дуже раді, що Вам все сподобалось)
дякуємо за оцінку)
Я задоволеный замовленям!
Переймався що не встигне прийти до 14 числа, але все дійшло раніше чім очікував)
Ці аксесуари, настільки додають привабливості, я навіть не очікував!
щиро вдячні за відгук) нам приємно чути такі теплі слова)
дякуємо за оцінку)
дякуємо за оцінку)
дякуємо за оцінку)
дякуємо за оцінку)
дякуємо за оцінку)
дякуємо за оцінку)
я просто закохалася😻😻😻 упакували в дуже гарну коробочку з бантиком + гарний надпис, дякую ❤️😊
Все регулюється , підійде майже на будь-яку фігуру
дуже дякуємо, нам так приємно) раді, що Вам все сподобалось)
дякуємо за оцінку)