Дуже задоволена замовленням🤗👍Якість супер, все відповідає опису.
Коментар продавця
Дякуємо за відгук) Дуже приємно чути) Будемо раді новій зустрічі))🥰
Ольга П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Самая милая упаковка заказа+очень быстрое выполнение🥰 лучший продавец,теперь я ваш постоянный покупатель💋❤
Коментар продавця
Дякуємо за відгук) Дуже приємно чути) Будемо раді новій зустрічі))🥰
Наталія М.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую, дуже сподобався комплект,🤗якісно пошитий, шлейки всі регулюються, підтягуються👍👍👍Дуже сподобалося також обслуговування - буду вас рекомендувати 👍
Коментар продавця
Дякуємо за відгук) Дуже приємно чути) Будемо раді новій зустрічі))
Анна Р.
Відмінно
Коментар продавця
Дякуємо за відгук) Будемо раді новій зустрічі))🥰
Роман П.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все сподобалось, дякую за якісний виріб
Коментар продавця
Дякуємо за відгук) Будемо раді новій зустрічі))🥰
Татьяна Р.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Коментар продавця
Дякуємо за відгук) Будемо раді новій зустрічі))🥰
Олена С.
Відмінно
Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже дякую за такий класний набір, все підійшло і дуже сподобалось. Гарне ставлення до замовника, а за упакування окреме спасибі. Все виконано на вищому рівні 😘
Коментар продавця
Дякуємо за відгук) Дуже приємно чути) Ми стараємось для Вас) Будемо раді новій зустрічі))
Влад Н.
Дуже погано
От 600грн доставка бесплатная, вранье, доставка 79грн с предоплатой в 100грн
Коментар продавця
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Безкоштовна доставка Новою Поштою для замовлень від суми 599грн за умови 100% передоплати. Інформація про доставку та способи оплати вказана на нашому сайті. Ви оформили замовлення на суму 638грн та обрали спосіб оплати: накладений платіж з мінімальною передоплатою 100грн. При отриманні Ви оплачуєте за товар 638грн -100грн ( передоплату що Ви надіслали перед відправкою) = 538грн +48грн доставка + 30.76 грн комісія за накладений платіж ( про це ми Вам повторно написали у Viber коли Ви надіслали нам скрін про оплату ) Детально розписуємо калькуляцію комісії за послугу Нової Пошти «Накладений платіж» Згідно тарифу Нової пошти комісія за накладений платіж складає : 20грн+2% від суми що Ви маєте сплатити нам ( тобто 20грн + 2% від 538грн=30,76грн) До сплати сума 538+48+30.76=616.76грн) Прикріплюємо посилання на офіційний сайт компанії Нова Пошта де Ви знайдете вичерпну інформацію щодо їхньої послуги «Накладений платіж» : https://novaposhta.ua/money_order_branch
Покупець
Но изначально при оформлении заказа на вашем сайте было написано что наложенным платежем с предоплатой в 100 грн доставка БЕСПЛАТНАЯ, а когда уже посылка в пути и нужно платить дополнительно 79грн оказывается что нужно было делать полную предоплату
Коментар продавця
Доброго дня) На нашому сайті у розділі "Умови оплати та доставки" вказано, що доставка Новою Поштою безкоштовна для замовленнь від суми 599грн лише за умови 100% передоплати. Також у Viber, одразу після здійснення Вами передоплати ми уточнили, що при отриманні Ви сплачуєте ще вартість комісії та вартість доставки (смс від нас надіслано 5.09.2021 0 16:11) Також Ви зазначили оцінку : «невідповідність товару опису», уточніть, будь ласка, чи Ви отримали товар такий як замовляли ?) Будемо очікувати на зворотній зв"язок)
Дякуємо за відгук) Будемо раді новим зустрічам❤️
Дуже задоволена замовленням🤗👍Якість супер, все відповідає опису.
Дякуємо за відгук) Дуже приємно чути) Будемо раді новій зустрічі))🥰
Самая милая упаковка заказа+очень быстрое выполнение🥰 лучший продавец,теперь я ваш постоянный покупатель💋❤
Дякуємо за відгук) Дуже приємно чути) Будемо раді новій зустрічі))🥰
Дякую, дуже сподобався комплект,🤗якісно пошитий, шлейки всі регулюються, підтягуються👍👍👍Дуже сподобалося також обслуговування - буду вас рекомендувати 👍
Дякуємо за відгук) Дуже приємно чути) Будемо раді новій зустрічі))
Дякуємо за відгук) Будемо раді новій зустрічі))🥰
Все сподобалось, дякую за якісний виріб
Дякуємо за відгук) Будемо раді новій зустрічі))🥰
Дякуємо за відгук) Будемо раді новій зустрічі))🥰
Дуже дякую за такий класний набір, все підійшло і дуже сподобалось. Гарне ставлення до замовника, а за упакування окреме спасибі. Все виконано на вищому рівні 😘
Дякуємо за відгук) Дуже приємно чути) Ми стараємось для Вас) Будемо раді новій зустрічі))
От 600грн доставка бесплатная, вранье, доставка 79грн с предоплатой в 100грн
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук.
Безкоштовна доставка Новою Поштою для замовлень від суми 599грн за умови 100% передоплати.
Інформація про доставку та способи оплати вказана на нашому сайті.
Ви оформили замовлення на суму 638грн та обрали спосіб оплати: накладений платіж з мінімальною передоплатою 100грн.
При отриманні Ви оплачуєте за товар 638грн -100грн ( передоплату що Ви надіслали перед відправкою) = 538грн +48грн доставка + 30.76 грн комісія за накладений платіж ( про це ми Вам повторно написали у Viber коли Ви надіслали нам скрін про оплату )
Детально розписуємо калькуляцію комісії за послугу Нової Пошти «Накладений платіж»
Згідно тарифу Нової пошти комісія за накладений платіж складає : 20грн+2% від суми що Ви маєте сплатити нам ( тобто 20грн + 2% від 538грн=30,76грн)
До сплати сума 538+48+30.76=616.76грн)
Прикріплюємо посилання на офіційний сайт компанії Нова Пошта де Ви знайдете вичерпну інформацію щодо їхньої послуги «Накладений платіж» :
https://novaposhta.ua/money_order_branch
Но изначально при оформлении заказа на вашем сайте было написано что наложенным платежем с предоплатой в 100 грн доставка БЕСПЛАТНАЯ, а когда уже посылка в пути и нужно платить дополнительно 79грн оказывается что нужно было делать полную предоплату
Доброго дня) На нашому сайті у розділі "Умови оплати та доставки" вказано, що доставка Новою Поштою безкоштовна для замовленнь від суми 599грн лише за умови 100% передоплати. Також у Viber, одразу після здійснення Вами передоплати ми уточнили, що при отриманні Ви сплачуєте ще вартість комісії та вартість доставки (смс від нас надіслано 5.09.2021 0 16:11)
Також Ви зазначили оцінку : «невідповідність товару опису», уточніть, будь ласка, чи Ви отримали товар такий як замовляли ?) Будемо очікувати на зворотній зв"язок)
Дякуємо за відгук) До нових зустрічей❤️